Kontakt

Dla czytelników

Jeśli pilnie potrzebujesz porady, zadaj pytanie pod najnowszym postem. Co kilka miesięcy poprzez newsletter wysyłam zapisy na bezpłatne konsultacje. Nie jestem w stanie odpowiedzieć na każde pytanie, które otrzymuję poprzez maile, fanpage, czy bloga.  Moja doba ma tylko 24 godziny, dlatego zrezygnowałam z układania każdej czytelniczce planu pielęgnacji włosów.

Jak skorzystać z bezpłatnych konsultacji?

  • zapisz się na mój Newsletter,
  • czekaj na maila z informacjami o zapisach,
  • przygotuj pytania i zdjęcia swoich włosów.

Na czym polegają bezpłatne konsultacje?

W ciągu roku wspieram swoimi radami 20 osób, które najbardziej potrzebują mojej pomocy. Zapisy na konsultacje są organizowane co 2-3 miesiące. Po wyborze 4-6 osób kontaktuję się z nimi – wysyłam ankietę, sugeruję wprowadzenie zmian i pomagam dobrać pielęgnację do typu włosów.

Po 3 miesiącach, osoby biorące udział w akcji przesyłają mi efekty i szczegółowe informacje – zdjęcia, wnioski, listę wprowadzonych zmian (nie musisz decydować się na wszystkie moje propozycje).

Na podstawie materiałów, które otrzymam, tworzę post na blogu. Pokazuję efekty przed i po.

Nie chcesz skorzystać z konsultacji? Twój problem nie wymaga szczegółowej pomocy?

Mogę Cię wesprzeć na trzy sposoby:

  • zapisz się do mojego newslettera – otrzymasz testy, które pomogą Ci określić typ włosa i błędy, jakie popełniasz. Dodatkowo znajdziesz tam bazę najlepszych masek i odżywek do włosów,
  • sprawdź zakładkę Zacznij tutaj – umieściłam tam najważniejsze posty z bloga,
  • zadaj mi pytanie poprzez specjalny formularz. Raz na 1-2 miesiące będę publikować posty typu Q&A, w których odpowiem na pytania czytelników.

Dla reklamodawców

Na moim blogu i  w moich kanałach social media możliwa jest reklama. Jeśli chcesz poznać szczegóły, sprawdź zakładkę WSPÓŁPRACA.

Adres e-mail: kontakt@dbaj-o-wlosy.com